Реалізація проекту "Попередити. Захистити. Щепити"

 

З метою підвищення рівня вакцинації дітей Оскільської територіальної громади Ізюмського району Харківської області віком від 0 до 17 років, шляхом створення безпечних умов для проведення вакцинації в медичних закладах КНП «Оскільська амбулаторія ПМСД»  Оскільська сільська рада з проєктом «Попередити. Захистити. Щепити.» увійшла в число  переможців.

 

 29 жовтня 2021 року заступниця голови Конкурсної комісії, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна , разом з депутатом Харківської обласної ради Вісханом Ісламовим, привітали Оскільську громаду та вручили Сертифікат про реалізацію мініпроєкта - переможця обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді».

 В рамках проекту було закуплено  4  лабораторні  холодильні  шафи  Liebherr LKexv 3600 для зберігання вакцин, 8 рецеркуляторів  бактерицидних  Аерекс-стандарт 30 для знезараження повітря в приміщенні з ціллю профілактики вірусних інфекцій, які поширюються повітряно-крапельним шляхом, 1500 шт. карт імунізації, які будуть вручені батькам при плановій вакцинації.

 Реалізувавши проект «Попередити. Захистити. Щепити.» покращено заходи інфекційного контролю в лікувальних закладах КНП «Оскільська амбулаторія ПМСД», доведена наглядна інформація батькам щодо наявної у дітей вакцинації та її подальших планів.

 

Реалізація проекту "Попередити. Захистити. Щепити"