29 серпня в Ізюмі на стадіоні «Крем’янець пройшло нагородження переможців та призерів відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд «IZYUM CUP»  сезону 2021  року.
Турнір був організований на теренах новоствореного Ізюмського району з ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка.  Ігри, в яких брали участь сім команд, тривали протягом травня-серпня 2021 року на стадіонах шести громад району.

 

 Переможцем турніру стали футболісти ФК «Молнія» Ізюмського комбінату Хлібопродуктів, які за підсумками зіграних 42 матчів здобули10 перемог, 1 матч завершили унічию і зазнали однієї поразки. В цих матчах гравці «Молнії» 53 рази відзначились у воротах суперників, пропустивши при цьому лише 7 голів, два з яких з пенальті. Микиту Фоменка з ФК «Молнія» визнано кращим нападником сезону, адже в гонці бомбардирів з першого туру Чемпіонату ніхто так і не зміг нав'язати йому гідну боротьбу за «золоту бутсу», і він з великим відривом випередив своїх візаві, наколотивши 20 голів у ворота суперників.

Команди-призери отримали кубки, медалі та грамоти. Тож перший відкритий Чемпіонат з футболу серед аматорських команд «IZYUM CUP»  сезону 2021  року закінчено.

Вітаємо наших переможців!