25 травня 2021 року відбувся Grain Storage Forum Elevator 2021, який пройшов у Києві, де відбулося нагородження переможців конкурсів на звання кращих підприємств і кращих їх керівників, які працюють у галузях зберігання і переробки зерна, виробництва комбікормів, зернового трейдингу і логістики.

 

Відкриваючи церемонію нагородження, керуючий партнер компанії «ПроАгро Груп», яка разом з Українською зерновою асоціацією була організатором і самого форуму, і зазначених конкурсів, Олег Клименко зазначив, що переможці визначалися за кількістю голосів, відданих за них шляхом відкритого голосування в Інтернет (50% підсумкової оцінки), а також голосуванням професійного журі у складі авторитетних у кожній галузі осіб (решта 50%).

Заслужені нагороди отримали кращі представники комбікормової галузі. Церемонія їх нагородження мала відбутися ще торік, але через епідеміологічну ситуацію в країні її прийшлося відтермінувати. Врешті, кращим керівником комбікормового заводу 2019 року став Вісхан Алавдієвич Ісламов директор філії Ізюмського комбінату хлібопродуктів  АТ ДПЗКУ (Харківська область)