Дружнє плече завжди поруч

 

У добро не треба вірити, добро треба робити. Цим гаслом керується по життю депутат Харківської обласної ради, директор філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» В.А.Ісламов. Він ніколи не залишається осторонь людських проблем, оскільки вважає, що як насіння проростає від дощу, так і серце розквітає від добрих справ. Найбільше Вісхан Алавдійович воліє допомагати дітям, бо їх  серця найвідданіші, а очі найвиразніші.  Саме в хлопчиків і дівчаток  емоції від добрих вчинків дорослих б’ють через край. 

 

Не вперше переконалися в цьому  учасники  танцювального   колективу «Ритм-dance». Декілька років поспіль вони підтримують  дружні стосунки з добродійником. Вісхан Алавдійович по можливості допомагає команді «РИТМ-dance», а вони з радістю приїжджають на комбінат хлібопродуктів зі святковими вітаннями, беруть участь в  екскурсіях по підприємству,  запрошують керівника  на  гостину, отримуючи найцінніший досвід взаємодопомоги. Завдяки Вісхану Алавдійовичу колектив мав змогу стати учасником XII  Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Зоряна Брама» у Києві,  отримати велику кількість нагород. 

Такий прояв добродійності не єдиний  у дружніх стосунках колективу й депутата. Підтримка Вісхана Алавдійовича  робить команду «РИТМ-dance» сильнішою, дає змогу зростати, розвиватися,  мати впевненість  у майбутньому. Наша танцювальна родина шанує В.А.Ісламова і як депутата, і як відданого  друга.

Кажуть, добро не лежить на дорозі, його випадково не підбереш. Добру людина вчиться  від іншої людини. Так і цього разу. Обставини змусили батьків  учасників танцювального колективу звернутися до В.А.Ісламова по допомогу. І слід сказати,  питання  було вирішено в найкоротший термін. Вісхан Алавдійович особисто завітав до студії сучасного танцю «Ритм-dance». Його урочисто зустріла танцювальна сім'я з традиційним короваєм, віршами та жартівливими піснями, чаюванням у теплому родинному колі. Діти змістовно провели час з благодійником: розповідали життєві історії, жартували. Найцінніше те, що за столом не було статусів і звань, панувала дружня атмосфера. Саме тому діти чекають зустрічі з депутатом. 

В.А.Ісламов робить багатьох щасливими: допомагає дітям, одиноким, спортсменам, представникам сфери культури, долучається до вирішення багатьох соціально-економічних проблем краю. Під час спілкування з Вісханом Алавдійовичем  розумієш, як багато у цієї  людини  енергії, любові до ближнього, бажання змінювати світ на краще. 

В.А.Ісламов привітав дітлахів,  передав  їм у дарунок куплений для  хореографічної зали  кондиціонер. Й радості не було меж. Добродійність  депутата обласної ради лишила в дитячих серцях помітний  слід, додала віри в людей

 

 

Дружнє плече завжди поруч

 

Дружнє плече завжди поруч 

 

Дружнє плече завжди поруч