Ізюмський КХП в умовах карантину працює на повну потужність

 

Філія акціонерного товариства «Державна-продовольча зернова корпорація України» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» в умовах всеукраїнських карантинних заходів зберегла обсяги виробництва власної продукції на рівні минулого року.

 

 

Завдяки зусиллям директора Вісхана Ісламова, на початку карантину були проведені перемовини з різними гілками влади про зняття деяких заборон, бо від комбікормів залежить виробництво кінцевої харчової продукції. Продаж та виробництво кормів було додано в список видів діяльності, дозволених під час карантину. Незважаючи на жорстку конкуренцію і здорожчення складових частин, з яких виробляються комбікорми, комбінат хлібопродуктів зберігає ціни на минулорічному рівні. Для того, щоб жителі сіл Ізюмського району не їхали в м. Ізюм за кормами, комбінат почав доставляти комбікорми по району, так як це було і раніше. Таку практику буде подовжено і в майбутньому.

На період карантину на території заводу вжито додаткові заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції:

- дезінфекція автомобілів на в’їзді в підприємство;

- забезпечення персоналу масками;

- дезінфікція всіх приміщеннь, включно з прохідною;

- кожні півгодини обробляються розчином дезінфекції ручки дверей;

- для миття рук додатково виділено господарське мило;

- автобус, який підвозить робітників, двічі на день дезінфікується;

- на вході з вулиці у будь-яке приміщення покладено спеціальні коврики пропитані антисептичною рідиною, для дезінфекції взуття

- у кабінах водіїв перед завантаженням машини проводиться дезінфекція, і ця інформація вноситься в подорожній лист, що фіксується і перевіряється лаборантом.

Навіть під час карантину керівництво Ізюмського КХП продовжує пропонувати своїм клієнтам екологічно чисту, сертифіковану продукцію світової якості за конкурентоспроможними цінами. 

 

 

Ізюмський КХП в умовах карантину працює на повну потужність 

 

Ізюмський КХП в умовах карантину працює на повну потужність

 

Ізюмський КХП в умовах карантину працює на повну потужність