Cвяткування Дня працівника сільського господарства

15 листопада, в актовій залі Ізюмського регіонального центру професійної освіти відбулося урочисте святкування Дня працівника сільського господарства.

 

На свято зібралися аграрії зі всього району та багато почесних гостей, серед яких голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай, депутат Харківської обласної ради, директор Ізюмського комбінату хлібопродуктів Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський. На правах господині приймала гостей директорка навчально-професійного закладу Любов Колісник. Почесні гості привітали працівників сільського господарства з професійним святом. У своїй промові голова райдержадміністрації відзначила місце сільського господарства в економіці країни і вклад аграріїв Ізюмщини в «загальноукраїнський коровай».

Після теплих слів привітань почесні гості перейшли до урочистої церемонії нагородження найкращих підприємств і працівників сільського господарства району.

За високі показники в роботі Почесну грамоту райдержадміністрації і райради особисто отримав Гончаров Геннадій Андрійович, слюсар-ремонтник філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» як найкращий працівник сільськогосподарських, обслуговуючих та переробних підприємств району.

Творчі колективи та самодіяльні артисти району влаштували для аграріїв чудовий святковий концерт та вразили найрізноманітнішими талантами. 

 

Cвяткування Дня працівника сільського господарства

 

Cвяткування Дня працівника сільського господарства