Завершення футбольного сезону 2019 року серед аматорських команд Ізюмського району.

Протягом 21 квітня –  06 жовтня 2019 року на стадіонах сіл Ізюмського, Борівського районів і Оскільської ОТГ проходив відкритий чемпіонат з футболу серед аматорських команд. В змаганнях брали участь 10 команд в тому числі і  ФК «Молнія» філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів». Гравці «Молнії» протягом першого кола не входили, навіть до трійки, але після екватору змагань одноосібно захопили лідерство і, після дворічної паузи, знову досягли звання «Чемпіону району».

13 жовтня на стадіоні с. Капитолівка команди району мали змогу здобути ще один трофей до своєї скарбнички в рамках Кубка закриття футбольного сезону. Слід зазначити, що в даних змаганнях ФК «Молнія» знову здобула вольову перемогу, довівши, що заслужено цого року виборола звання Чемпіону району. По закінченні  цього турніру відбулось нагородженя команд-призерів, найкращих гравців за номінаціями і кращих бомбардирів за підсумками Чемпіонату.

Вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою!!!