Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП

26 червня 2017 року на базі  філії ПАТ "ДПЗКУ" "Ізюмський КХП" проводився семінар з підготовки до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур у 2018 році.

 

Для участі у семінарі прибули керівники сільгосппідприємств, що займаються вирощуванням зернобобових та технічних культур з Ізюмського,  Борівського,  Краснолиманського районів,  представники елеваторів та хлібоприймальних підприємств, Харківського регіонального відділення ПАТ «ДПЗКУ», Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, Держпродспоживслужби, ДП «Державний центр сертифікації  і експертизи», Державної пожарної  безпеки, охорони праці та багато інших спеціалістів.

Загальна кількість учасників  наради складала 30 чоловік.

На пленарній частині заходу начальник управління АПР проінформувала учасників про  готовність сільськогосподарських підприємств Ізюмського району до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур у 2018 році.

Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП

Головний інспектор  Ізюмського РВ ГУ   ДСНС України у Харківській області наголосив про дотримання вимог пожежної безпеки при підготовці до збирання та зберігання ранніх зернових та зернобобових культур

Страховим експертом з охорони Ізюмського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Харківській області було надано інформацію щодо запобігання виробничого травматизму та безпечного проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур у 2018 році, посилення профілактичної роботи, дотримання нормативних актів з охорони праці.

Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП

Заступник начальника Ізюмського районного управління Головного управління     Держпродспоживслужби  в Харківській області  наголосив про необхідність дотримання санітарного законодавства під час збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Учасники семінару отримали детальну інформацію від представника Харківського регіонального відділення ПАТ «ДПЗКУ» з приводу умов прийому насіннєвого матеріалу на визначення посівних якостей насіння та проведення сортового інспектування та умови форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ».

Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП

Також учасники семінару отримали вичерпну інформацію про інноваційні технології збирання ранніх зернових та зернобобових культур від представників з продажу сільськогосподарської техніки.

Наприкінці зустрічі   директор філії ПАТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» Ісламов В.А. повідомив про готовність хлібоприймального пункту до приймання цьогорічного урожаю, ознайомив сільськогосподарські підприємства  району з умовами співпраці в 2018 році.

Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП

Семінар на філії ПАТ «ДПЗКУ» Ізюмський КХП