Новости

Новости Изюмского комбината хлебопродуктов

Придбання рентгенівського апарату Ізюмській ТГ

 

З метою покращення надання медичної допомоги в Ізюмській міській територіальній громаді реалізовано мініпроект «Ефективна медицина в громаді», який переміг в обласному конкурсі мініпроектів завдяки підтримці депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова. 

 

Подробнее: Придбання рентгенівського апарату Ізюмській ТГ

Реалізація проекту "Попередити. Захистити. Щепити"

 

З метою підвищення рівня вакцинації дітей Оскільської територіальної громади Ізюмського району Харківської області віком від 0 до 17 років, шляхом створення безпечних умов для проведення вакцинації в медичних закладах КНП «Оскільська амбулаторія ПМСД»  Оскільська сільська рада з проєктом «Попередити. Захистити. Щепити.» увійшла в число  переможців.

 

Подробнее: Реалізація проекту "Попередити. Захистити. Щепити"

Перепоховання останків радянських військовослужбовців

 

 

28 жовтня всі українці відзначали 77 річницю визволення України від фашистських загарбників. В Ізюмській громаді в с.Кам’янка перепоховали останки 315  радянських військовослужбовців, які полягли у боях за визволення Батьківщини під час Другої світової війни. Майже через 80 років загибелі колишні невідомі солдати тепер  знайшли свій останній спочинок. Нажаль лише одиниці з них ідентифіковано.  Представники влади висловили слова скорботи за загиблими. 

 

Подробнее: Перепоховання останків радянських військовослужбовців

 

29 серпня в Ізюмі на стадіоні «Крем’янець пройшло нагородження переможців та призерів відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських команд «IZYUM CUP»  сезону 2021  року.
Турнір був організований на теренах новоствореного Ізюмського району з ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка.  Ігри, в яких брали участь сім команд, тривали протягом травня-серпня 2021 року на стадіонах шести громад району.

 

Подробнее: «Молнія» ІКХП – переможець відкритого Чемпіонату з футболу «IZYUM CUP» серед аматорських команд...

 

23 липня 2021 року з метою підвищення готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій та відпрацювання спільних дій в умовах екстрених ситуацій на базі філії акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Ізюмський комбінат хлібопродуктів" керівництвом Ізюмського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області спільно з керівництвом підприємства було проведено пожежно-тактичні навчання з гасінням умовної пожежі на елеваторі.

 

Подробнее: Вогнеборці. Реагування на НС на місцевому рівні.