Новости

Новости Изюмского комбината хлебопродуктов

Відбувся ХХІІ відкритий турнір з футболу, пам’яті Андрія Верещаки

 

 

3 квітня 2021 року в спортивній залі Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка  за підтримки депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова, Ізюмської міської ради та приватних підприємців міста відбувся ХХІІ відкритий турнір з футболу, пам’яті Ізюмського футболіста Андрія Верещаки, серед юнаків 2008-2009 р.н. 

 

Подробнее: Відбувся ХХІІ відкритий турнір з футболу, пам’яті Андрія Верещаки

Філію АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» відвідали представники Одеської національної академії харчових технологій

 

30 березня 2021 до філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» завітав ректор Одеської національної академії харчових технологій Єгоров Богдан Вікторович — український вчений, фахівець у галузі харчових технологій, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

 

Подробнее: Ізюмський КХП відвідали представники Одеської національної академії харчових технологій

 

5 лютого день визволення міста Ізюм від фашистських загарбників

 

Щороку 5 лютого Ізюм святкує визначну дату – день визволення міста від фашистських загарбників.

Подробнее: 5 лютого день визволення міста Ізюм від фашистських загарбників

Дружнє плече завжди поруч

 

У добро не треба вірити, добро треба робити. Цим гаслом керується по життю депутат Харківської обласної ради, директор філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» В.А.Ісламов. Він ніколи не залишається осторонь людських проблем, оскільки вважає, що як насіння проростає від дощу, так і серце розквітає від добрих справ. Найбільше Вісхан Алавдійович воліє допомагати дітям, бо їх  серця найвідданіші, а очі найвиразніші.  Саме в хлопчиків і дівчаток  емоції від добрих вчинків дорослих б’ють через край. 

 

Подробнее: Дружнє плече завжди поруч

Голова  Харківської ОДА Олексій Кучер з робочим візитом на Ізюмському  КХП

 

8 липня, голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер відвідав в рамках робочого візиту філію АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів»,  де гостей зустріли директор Вісхан Ісламов та Оскільський сільський голова Геннадій Загоруйко. 

 

Подробнее: Голова  Харківської ОДА Олексій Кучер з робочим візитом на Ізюмському  КХП