Новости

Новости Изюмского комбината хлебопродуктов

 

12 червня 2021 в м. Ізюм Харківської області Громадська  організація «Івент студія РИТМ-денс» за підтримки депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова та місцевої влади з метою популяризації спорту та здорового способу життя Громадська  організація «Івент студія РИТМ-денс» організувала масштабне спортивне свято «ВЕЛОДЕНЬ З ДРУЗЯМИ – 2021». 

 

Подробнее: Велодень в м. Ізюм

 

11.06.2021 року на філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП» відбулось приймання матеріально-технічної баз до приймання зерна урожаю 2021-2022 маркетингового року. 

 

Подробнее: Підготовка до приймання зерна урожаю 2021-2022 маркетингового року

 

3 червня 2021 року у Капитолівському ліцеї пролунав останній дзвоник для випускників. У цьому заході прийняв участь депутат Харківської обласної ради, директор філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський КХП»  Вісхан Ісламов, який звернувся до школярів з побажаннями успіхів у дорослому житті та вручив випускникам та відмінникам навчання грошові подарунки.

 

Подробнее: Останній дзвоник для випускників 2021 р.

 

25 травня 2021 року відбувся Grain Storage Forum Elevator 2021, який пройшов у Києві, де відбулося нагородження переможців конкурсів на звання кращих підприємств і кращих їх керівників, які працюють у галузях зберігання і переробки зерна, виробництва комбікормів, зернового трейдингу і логістики.

 

Подробнее: Кращий керівник комбікормового заводу

 

25 травня 2021 року відбувся Grain Storage Forum Elevator 2021, який пройшов у Києві, де Директор філії Ізюмського комбінату хлібопродуктів  АТ ДПЗКУ виступив спікером конференції «Комбікормовий Форум» на якому порушувались питання «Сучасний стан та головні питання сталого розвитку комбікормової галузі» та «Інно вації та ефективність в кормовиробництві»

 

Подробнее: Філія Ізюмського комбінату хлібопродуктів  АТ ДПЗКУ прийняла участь у  КОМБІКОРМОВОМУ ФОРУМІ 2021